Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Spartacus (2010) me Titra Shqip: 2x6

Chosen Path

Spartaku dhe rebelët e tij stërviten fort për të mbajtur të sigurt shenjtëroren e tyre të re, ndërsa forcat e Glaber bëhen më të forta me rekrutimin e disa rekrutëve të rinj vdekjeprurës. Lucretia dhe Ilithyia afrohen sërish.

Spartacus: 2×6 me Titra Shqip
Spartacus: 2×6 me Titra Shqip
Spartacus: 2×6 me Titra Shqip
Spartacus: 2×6 me Titra Shqip
Mar. 02, 2012
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit