Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Spartacus (2010) me Titra Shqip: 2x3

The Greater Good

Spartaku detyrohet të ndërmjetësojë kur gladiatorët janë afër të ndahen në grupe pasi lajmi për fatin e Naevias u arrin. Lucretia shkëmben një sekret të mbajtur prej kohësh për disa informacione dhe një sulm i vë rebelët në rrezik.

Spartacus: 2×3 me Titra Shqip
Spartacus: 2×3 me Titra Shqip
Spartacus: 2×3 me Titra Shqip
Spartacus: 2×3 me Titra Shqip
Feb. 10, 2012
Shpërndarë0