Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 52 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbchill.com

Spartacus (2010) me Titra Shqip: 2x2

A Place in This World

Spartaku dhe njerëzit e tij çlirojnë një vilë romake, por skllevërit e saj janë të kujdesshëm. Oenomaus hidhet në Gropat brutale dhe Glaber mbështet profecitë e Lucretia-s, pavarësisht nga protestat e Ilithyia.

Spartacus: 2×2 me Titra Shqip
Spartacus: 2×2 me Titra Shqip
Spartacus: 2×2 me Titra Shqip
Spartacus: 2×2 me Titra Shqip
Feb. 03, 2012
Shpërndarë0