Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 78 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Spartacus (2010) me Titra Shqip: 2x1

Fugitivus

Spartaku e kupton se të bëhesh udhëheqës i një mase skllevërsh të liruar mund të jetë sfidues dhe ai lufton për të mbajtur të paprekur grupin rebel kur i arrin lajmi për mbërritjen e Claudius Glaber në Kapua.

Spartacus: 2×1 me Titra Shqip
Spartacus: 2×1 me Titra Shqip
Spartacus: 2×1 me Titra Shqip
Spartacus: 2×1 me Titra Shqip
Jan. 27, 2012
Shpërndarë0