Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Spartacus (2010) me Titra Shqip: 1x8

Mark of the Brotherhood

Batiatus blen një grup të ri skllevërsh gjatë një ankandi për t’u trajnuar si gladiatorë dhe mendon idenë e shitjes së Crixus.

Spartacus: 1×8 me Titra Shqip
Spartacus: 1×8 me Titra Shqip
Mar. 19, 2010
Shpërndarë0