Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Spartacus (2010) me Titra Shqip: 1x7

Great and Unfortunate Things

I kapërcyer nga presioni i kontrollit të Batiatus, Spartaku duhet të bëjë një zgjedhje: të lërë pas të kaluarën e tij dhe të marrë mantelin e një gladiatori kampion, ose të vdesë.

Spartacus: 1×7 me Titra Shqip
Spartacus: 1×7 me Titra Shqip
Mar. 12, 2010
Shpërndarë0