Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Spartacus (2010) me Titra Shqip: 1x6

Delicate Things

Gënjeshtrat, mosbesimi dhe dyfytyrësia mundojnë shtëpinë e Batiatus dhe ndikojnë në shpresat e Barçës dhe Spartacus, të cilët kanë përfituar nga fati i mirë dhe parashikojnë një të ardhme larg terrenit. Barça pret të blejë rrugën e tij dhe të dashurit të tij mashkull, ndërsa Spartacus parashikon ribashkimin e tij të premtuar me gruan e tij të skllavëruar, pjesë e shpërblimit të tij për një fitore monumentale në arenë. Por vetëm në rast se gjërat shkojnë keq, Spartaku ëndërron dhe harton një plan arratisjeje.

Spartacus: 1×6 me Titra Shqip
Spartacus: 1×6 me Titra Shqip
Feb. 26, 2010
Shpërndarë0