Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Spartacus (2010) me Titra Shqip: 1x5

Shadow Games

Batiatus i paraqitet një mundësi gladiatoriale e jetës. Spartacus dhe Crixus duhet të kapërcejnë armiqësinë e tyre të ndërsjellë për të luftuar si një ekip kundër një kundërshtari legjendar dhe të pamposhtur.

Spartacus: 1×5 me Titra Shqip
Spartacus: 1×5 me Titra Shqip
Feb. 19, 2010
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit