Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Spartacus (2010) me Titra Shqip: 1x3

Legends

Megjithëse Spartaku e dëshmoi veten gjatë stërvitjes dhe tani vesh veshjen e një gladiatori, qëndrimi i tij i ashpër dhe kërkimi i pamëshirshëm për të parë gruan e tij e izolon atë nga shokët e tij gladiatorë dhe doktori.

Spartacus: 1×3 me Titra Shqip
Spartacus: 1×3 me Titra Shqip
Feb. 05, 2010
Shpërndarë0