Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 39 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Spartacus (2010) me Titra Shqip: 1x12

Revelations

Lucretia dhe Batiatus presin ardhjen e Glaber me synimet për të marrë patronazhin e tij, ndërsa Spartaku e përqendron vëmendjen e tij në planin e tij për hakmarrje.

Spartacus: 1×12 me Titra Shqip
Spartacus: 1×12 me Titra Shqip
Apr. 16, 2010
Shpërndarë0