Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Spartacus (2010) me Titra Shqip: 1x1

The Red Serpent

Romakët, në përpjekje për të mbrojtur atdheun e tyre, kërkojnë ndihmën e luftëtarit trak Spartaku dhe ekipit të tij të luftëtarëve. Pas një incidenti të dhunshëm, Spartaku duhet të hyjë në ringun e gladiatorëve për të përballuar dënimin e tij nga romakët.

Spartacus: 1×1 me Titra Shqip
Spartacus: 1×1 me Titra Shqip
Spartacus: 1×1 me Titra Shqip
Spartacus: 1×1 me Titra Shqip
Jan. 22, 2010
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit