Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 6x13

A Mother’s Work (Fundi Sezonit 6)

Pasojat e zgjedhjeve të Jax-it e vënë në rrezik klubin dhe familjen e tij.

Sons of Anarchy: 6×13 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 6×13 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 6×13 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 6×13 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 6×13 me Titra Shqip
Dec. 10, 2013
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit