Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 5x2

Authority Vested

I krijuar nga Damon Pope dhe i kërkuar nga policia, Jax mbledh burimet e MC për të planifikuar lëvizjet e tyre të ardhshme. Duke ditur ndeshjen e fundit të Pope, Jax kërkon mbrojtjen e Romeos përpara se ai, Chibs dhe Tig të përfundojnë pas hekurave si dele deri në thertore. Ndërsa Opie përpiqet të vendosë të ardhmen e tij me Sons, një vizitë e papritur nga një vëlla e detyron këtë çështje.

Sons of Anarchy: 5×2 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 5×2 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 5×2 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 5×2 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 5×2 me Titra Shqip
Sep. 18, 2012
Shpërndarë0