Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 4x7

Fruit for the Crows

Ndërsa Jax kërkon se kush e kërcënoi Tarën, ajo bëhet e vetëdijshme për atë që po ndodh me klubin dhe paralajmëron Jax se Kleit nuk mund t’i besohet.

Sons of Anarchy: 4×7 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 4×7 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 4×7 me Titra Shqip
Oct. 18, 2011
Shpërndarë0