Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 4x14

To Be, Act 2 (Fundi Sezonit 4)

Jax duhet të kapërcejë pengesa të mëdha ndërsa përpiqet të finalizojë marrëveshjen e armëve midis irlandezëve dhe kartelit.

Sons of Anarchy: 4×14 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 4×14 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 4×14 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 4×14 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 4×14 me Titra Shqip
Dec. 06, 2011
Shpërndarë0