Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 4x10

Hands

Jax dhe Tara marrin një paraqitje të shkurtër të jetës pa SAMCRO, por zbulojnë se realiteti i tyre është i vështirë për t’u shpëtuar.

Sons of Anarchy: 4×10 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 4×10 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 4×10 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 4×10 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 4×10 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 4×10 me Titra Shqip
Nov. 08, 2011
Shpërndarë0