Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 4x1

Out

14 muaj pasi shkuan në burg për akuzat e armëve federale, Jax, Clay dhe anëtarët e tjerë të SAMCRO-së lirohen dhe kthehen në Charming ku ndeshen me armiq të rinj në formën e një sherifi jo të pakuptimtë dhe një Ndihmës Prokurorit të SHBA-së për të gozhduar klubin për marrëdhëniet e tyre me pilotuesin rus Putlova. Gjithashtu Jax i bën një premtim Tarës dhe Opie dhe Lyla martohen.

Sons of Anarchy: 4×1 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 4×1 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 4×1 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 4×1 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 4×1 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 4×1 me Titra Shqip
Sep. 06, 2011
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit