Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 3x5

Turning and Turning

Për të ndihmuar Gemma, SAMCRO dhe Abel, Jax komploton me një burim të pamundur. Ndërkohë, MC e vendos Chucky-n të fshehtë.

Sons of Anarchy: 3×5 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 3×5 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 3×5 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 3×5 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 3×5 me Titra Shqip
Oct. 05, 2010
Shpërndarë0