Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 3x4

Home

Jax dhe Clay shkojnë drejt Kanadasë pasi Jimmy ofron informacion mashtrues për vendndodhjen e Abelit. Pjesa tjetër e klubit ndahet për të ndihmuar Happy me një favor farmaceutik në territorin e kuq. Gemma përpiqet të qetësojë çështjet e vjetra familjare.

Sons of Anarchy: 3×4 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 3×4 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 3×4 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 3×4 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 3×4 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 3×4 me Titra Shqip
Sep. 28, 2010
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit