Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 3x3

Caregiver

Për të siguruar armë dhe për të mbledhur para për kërkimin e Abelit, klubi shfrytëzon lidhjet e tij pornografike për të argëtuar klientët e Henry Lin, gjë që nuk i pëlqen Opie (Ryan Hurst). Vendimi i Jax-it për të kërkuar Abelin në Kanada del nga binarët. Kur babai i Gemma shkon në MPB, i burgosuri i saj bën plane për të bërë të njëjtën gjë.

Sons of Anarchy: 3×3 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 3×3 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 3×3 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 3×3 me Titra Shqip
Sep. 21, 2010
Shpërndarë0