Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 3x2

Oiled

Për të marrë informacion mbi vendndodhjen e Abelit, Jax dhe klubi ndihmojnë një gjahtar të dhuratave të gjejë një kapërcim. Ata gjithashtu shtypin një burim për përgjigje në lidhje me sulmin në prag të Half-Sack – rruga MC. Ndërkohë, Gemma merret me demencën e babait të saj.

Sons of Anarchy: 3×2 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 3×2 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 3×2 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 3×2 me Titra Shqip
Sep. 14, 2010
Shpërndarë0