Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 3x1

SO

Pasojat e rrëmbimit të Abelit i shtynë Sons – veçanërisht Jax-in, pikëllimi i të cilit e dërgon atë në trazira më të thella për të ardhmen e tij me MC. E inkuadruar për vrasje, Gemma mbetet e dëshpëruar dhe goditet me disa lajme të papritura nga e kaluara e saj.

Sons of Anarchy: 3×1 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 3×1 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 3×1 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 3×1 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 3×1 me Titra Shqip
Sep. 07, 2010
Shpërndarë0