Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 2x9

Fa Guan

Kur biznesi i filmave për të rritur i SAMCRO bëhet pengesë për klubin, Clay shfrytëzon mundësinë për të ringjallur kartelin e drejtuar nga armët. Ndërsa Jax dhe Clay vazhdojnë të përplasen për aktivitetet e klubit, marrëdhënia e tyre arrin një nivel të ri antagonizmi.

Sons of Anarchy: 2×9 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×9 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×9 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×9 me Titra Shqip
Nov. 03, 2009
Shpërndarë0