Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 2x8

Potlatch

Masat ekstreme janë marrë nga SAMCRO për të marrë armët për një klient. Një vjedhje në Caracara Studios do të thotë hakmarrje pasi një divë vihet në rrezik. Jeta profesionale dhe personale e Tarës fillojnë të përplasen.

Sons of Anarchy: 2×8 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×8 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×8 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×8 me Titra Shqip
Oct. 27, 2009
Shpërndarë0