Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 2x7

Gilead

Meqenëse Liga ka anëtarë të SAMCRO pas hekurave, klubi duhet të bëjë aleanca të reja në burg për të mbijetuar. Agjenti i alkoolit, duhanit dhe armëve të zjarrit Stahl e përdor këtë burg për të testuar marrëdhënien e Jax dhe Clay.

Sons of Anarchy: 2×7 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×7 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×7 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×7 me Titra Shqip
Oct. 20, 2009
Shpërndarë0