Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 2x5

Smite

Ndërsa Jax dhe Clay mbyllin brirët (dhe rreshtojnë mbështetje) se si të merren me Zobelle, Tara e gjen veten të bllokuar në luftën emocionale të Gemma-s pas sulmit të saj. Ndërkohë, SAMCRO merr ndihmë nga një burim i pamundur.

Sons of Anarchy: 2×5 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×5 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×5 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×5 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×5 me Titra Shqip
Oct. 06, 2009
Shpërndarë0