Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 2x4

Eureka

Tensionet midis Jax-it dhe Kleit përshkallëzohen kur ata nuk bien dakord mbi strategjinë për shpëtimin e Tigut pasi ai është kapur nga gjuetarët e dhuratave në një mision vrapimi me armë. Kthehu në Charming, Gemma tronditet nga një kujtesë grafike e sulmit të saj dhe ajo vendos të bëjë diçka për të.

Sons of Anarchy: 2×4 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×4 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×4 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×4 me Titra Shqip
Sep. 29, 2009
Shpërndarë0