Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 2x3

Fix

Zobelle del me një problem që Hale mund ta zgjidhë për të frustruar SAMCRO. Ndërkohë, përdhunimi i Gemma po ndikon vërtet në marrëdhënien e saj me Clay dhe fakti që Jax është i përfshirë në biznesin porno të Luanne-s po e shqetëson Tarën. Clay vendos t’i japë Bobby përgjegjësinë për të drejtuar anën e biznesit të Luanne.

Sons of Anarchy: 2×3 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×3 me Titra Shqip
Sep. 22, 2009
Shpërndarë0