Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 2x2

Small Tears

Pasi Gemma përjeton diçka të tmerrshme, ajo nuk mund t’i tregojë Xheksit dhe Kleit. Një producent rival i pornografisë vjen për të provuar të largojë Luanne nga biznesi dhe Kleit nuk i pëlqen vendimmarrja e Jax-it.

Sons of Anarchy: 2×2 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×2 me Titra Shqip
Sep. 15, 2009
Shpërndarë0