Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 2x13

Na Trioblóidí (Fundi Sezonit 2)

Sezoni i dytë përfundon me SAMCRO duke u përpjekur të heqë qafe Ethan Zobelle (Adam Arkin) dhe grupet e tij njëherë e përgjithmonë.

Sons of Anarchy: 2×13 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×13 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×13 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×13 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×13 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×13 me Titra Shqip
Dec. 01, 2009
Shpërndarë0