Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 2x12

The Culling

Jax dhe Clay e mbajnë SAMCRO-n të fokusuar në përballjen e tyre të afërt me grupin e Zobelle; falë Gemma, Tara përmirëson sigurinë e saj të punës në spital; Weston më në fund zbulon qëllimet e shefit të tij në Charming.

Sons of Anarchy: 2×12 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×12 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×12 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×12 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×12 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×12 me Titra Shqip
Nov. 24, 2009
Shpërndarë0