Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 2x11

Service

Ndërsa Opie kërkon hakmarrje dhe pajtim, Chibs bën një marrëveshje të fshehtë me agjentin Stahl (Ally Walker) për të mbrojtur gruan dhe vajzën e tij.

Sons of Anarchy: 2×11 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×11 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×11 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×11 me Titra Shqip
Nov. 17, 2009
Shpërndarë0