Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 2x1

Albification

Vdekja e Donës e ka ndarë klubin, me Clay që ka vendosur një marrëveshje të re armësh me IRA-n. Mbajtja simpatike dhe SAMCRO mbi qytetin kërcënohet pasi Ethan Zobelle një separatist i sofistikuar hap një dyqan duhani. Zobelle dhe bashkëpunëtori i tij më pak i sofistikuar janë të vendosur të rrëzojnë SAMCRO për shkak të motoçiklistëve të tyre zezakë dhe latinë.

Sons of Anarchy: 2×1 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×1 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×1 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 2×1 me Titra Shqip
Sep. 08, 2009
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit