Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 1x9

Hell Followed

SAMCRO planifikon hakmarrje ndaj një klubi motorrikësh rival, ndërsa merrej me Cameron Hayes të plagosur në klub; Jax, Bobby dhe Opie përpiqen t’i japin fund borxhit të armëve përgjithmonë.

Sons of Anarchy: 1×9 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 1×9 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 1×9 me Titra Shqip
Oct. 29, 2008
Shpërndarë0