Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 1x8

The Pull

Me pagesën për armën e IRA-s, Samcro përpiqet të gjejë paratë; Majat dhe Nordët marrin një hap drastik drejt forcimit të aleancës së tyre; Jax e gjen veten në një pozicion të rrezikshëm me Tarën.

Sons of Anarchy: 1×8 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 1×8 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 1×8 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 1×8 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 1×8 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 1×8 me Titra Shqip
Oct. 22, 2008
Shpërndarë0