Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 1x11

Capybara

Besnikëria e Jax ndaj SAMCRO-s testohet kur një anëtar arrestohet dhe një tjetër zhduket. Ndërkohë, gjendja e përmirësuar e Abelit mund të nxisë lirimin e tij nga NICU, por kthimi i tij në shtëpi mund të mos jetë i vetmi.

Sons of Anarchy: 1×11 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 1×11 me Titra Shqip
Nov. 12, 2008
Shpërndarë0