Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 65 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: 1x1

Pilot

Kur një klub rival pastron dhe më pas shkatërron depon e tyre të paligjshme të armëve, SAMCRO (Sons of Anarchy Motorcycle Club, Redwood Original) ekzekuton ndjenjën e tyre të drejtësisë në marrjen e armëve të tyre. Ndërkohë, çështjet familjare janë në qendër të vëmendjes me një urgjencë mjekësore që përfshin djalin e porsalindur të Jax Teller.

Sons of Anarchy: 1×1 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 1×1 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 1×1 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 1×1 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 1×1 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 1×1 me Titra Shqip
Sons of Anarchy: 1×1 me Titra Shqip
Sep. 03, 2008
Shpërndarë0