Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Snowfall (2017) me Titra Shqip: 5x6

The Iliad (2)

Franklin dhe Gustavo kërkojnë një arratisje. Tedi detyrohet t’i besojë një miku të vjetër. Zbulohet njeriu pas goditjeve.

Snowfall: 5×6 me Titra Shqip
Mar. 23, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit