Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 39 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Shahmaran (2023) me Titra Shqip: 1x2

Things Rain Says

Njerëzit e Mar e shohin katastrofën e Anavarzës si një shenjë të më shumë telasheve që do të vijnë. Şahsu shqetësohet se dikush po e ndjek. Maran dhe Şahsu afrohen më shumë.

Shahmaran: 1×2 me Titra Shqip
Jan. 20, 2023
Shpërndarë0