Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip: 3x9

Familia Ante Omnia

Clary përballet me një armik të vjetër në një përpjekje për të gjetur përgjigje për planin e Lilith. Aleku dhe Magnus i drejtohen Lorenzo Rey për ndihmë, ndërsa Lilith gjen një aleat të ri. Luka duhet të zgjedhë midis tufës së tij dhe familjes së tij, pasi Simon detyrohet të merret me të kaluarën e tij.

Shadowhunters: 3×9 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×9 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×9 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×9 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×9 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×9 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×9 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×9 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×9 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×9 me Titra Shqip
May. 15, 2018
Shpërndarë0