Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip: 3x8

A Heart of Darkness

Magnus, Aleku dhe Isabelle përpiqen të arrijnë Jace brenda The Owl, por edhe aq i fuqishëm sa Magnus është, a mund t’i ndihmojë ai Lightwoods të nxjerrin vëllanë e tyre nga burgu i tij demon? Maia dhe Jordan bashkohen me Simonin në gjueti për Lilith, ndërsa Luke përpiqet të gjejë një mënyrë për të shkuar te Clary.

Shadowhunters: 3×8 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×8 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×8 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×8 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×8 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×8 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×8 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×8 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×8 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×8 me Titra Shqip
May. 08, 2018
Shpërndarë0