Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip: 3x6

A Window into an Empty Room

Clary bashkohet me Magnusin për të hetuar një sulm të fundit demon. Simoni është i habitur me atë që është vizituar nga dikush që nuk e kishte menduar kurrë se do ta shihte më dhe që tani duket se nuk do të largohet. Ndërkohë, Izzy shqetësohet për darkën me familjen e saj dhe një të ftuar special dhe Luke arrin te Maryse.

Shadowhunters: 3×6 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×6 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×6 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×6 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×6 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×6 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×6 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×6 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×6 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×6 me Titra Shqip
Apr. 24, 2018
Shpërndarë0