Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 61 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip: 3x3

What Lies Beneath

Gjuetarët e hijeve përpiqen të gjurmojnë kërcënimin e ri imponues, ndërsa Jace ka një dyshim se Jonathan është kthyer dhe pas sulmeve të zakonshme. Simon përpiqet të kuptojë se çfarë i bëri Mbretëresha Seelie me të gjatë kohës së tij në lëndinë. Aleku vendos të organizojë një darkë familjare Lightwood në shtëpinë e Magnus pas një vizite befasuese nga Maryse.

Shadowhunters: 3×3 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×3 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×3 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×3 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×3 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×3 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×3 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×3 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×3 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×3 me Titra Shqip
Apr. 03, 2018
Shpërndarë0