Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 71 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbhight.com
  • Server 2vanfem.com

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip: 3x1

On Infernal Ground

Sekretet janë të shumta ndërsa ShadowHunters dhe Downworlders përpiqen të kthehen në normalitet pas vdekjes së Shën Valentinit. Klari lufton të mbajë sekretin e saj për dëshirën e Razielit, ndërsa Aleku e shtyn Jacen të tregojë gjithçka që Jace dhe Clary fshehin. Luke duhet të përdorë dashurinë e fortë për të mbajtur sekretin e tij të fshehur nga Ollie, i cili është në një rrugë lufte për përgjigje. Dhe Magnus fsheh ndjenjat e tij të vërteta për pozicionin e tij të ri në komunitetin Warlock nga Alec. Ndërkohë, Lilith vendos një plan në lëvizje në qytetin e Nju Jorkut, ndërsa Simon kalon kohën në Gjykatën e Seelie.

Shadowhunters: 3×1 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×1 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×1 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×1 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×1 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×1 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×1 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×1 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×1 me Titra Shqip
Shadowhunters: 3×1 me Titra Shqip
Mar. 20, 2018
Shpërndarë0