Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip: 2x20

Beside Still Water (Fundi Sezonit 2)

Jace dhe Clary nxitojnë të bëjnë një qëndrim përfundimtar, por kur zbulohet një tradhtar, Jace dhe Clary mund të kenë një luftë më të madhe nga sa pritej. Ndërkohë, Alec dhe Izzy duhet të luftojnë kundër një mase të madhe demonësh që janë shfaqur papritur, ndërsa Luke dhe Simon shkojnë në oborrin e Seelie për t’u marrë me disa punë të papërfunduara me Mbretëreshën Seelie.

Shadowhunters: 2×20 me Titra Shqip
Shadowhunters: 2×20 me Titra Shqip
Shadowhunters: 2×20 me Titra Shqip
Shadowhunters: 2×20 me Titra Shqip
Shadowhunters: 2×20 me Titra Shqip
Shadowhunters: 2×20 me Titra Shqip
Shadowhunters: 2×20 me Titra Shqip
Shadowhunters: 2×20 me Titra Shqip
Shadowhunters: 2×20 me Titra Shqip
Shadowhunters: 2×20 me Titra Shqip
Aug. 14, 2017
Shpërndarë0