Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip: 2x19

Hail and Farewell

Pas shekujsh që u gënjyen dhe u trajtuan keq nga The Clave, Downworlders vendosin të mblidhen dhe t’i marrin gjërat në duart e tyre ndërsa gjuetia për Shën Valentinin dhe Sebastianin intensifikohet. Por ajo që fillon si një mënyrë për të ruajtur të tyren, zgjedhja e Downworlders për t’u ndarë me ShadowHunters, mund të përshkallëzohet shpejt në luftë.

Shadowhunters: 2×19 me Titra Shqip
Shadowhunters: 2×19 me Titra Shqip
Shadowhunters: 2×19 me Titra Shqip
Shadowhunters: 2×19 me Titra Shqip
Shadowhunters: 2×19 me Titra Shqip
Shadowhunters: 2×19 me Titra Shqip
Aug. 07, 2017
Shpërndarë0