Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip: 2x18

Awake, Arise, or Be Forever Fallen

Pas një sulmi shkatërrues në Institutin, të gjithë janë në gatishmëri të lartë ndërsa ShadowHunters mbyllen në gjuetinë e tyre për Jonathanin; Simon dhe Maia ndihmojnë një Downworlder të ri ndërsa Mbretëresha Seelie kërkon një përgjigje nga Magnus dhe Luke.

Shadowhunters: 2×18 me Titra Shqip
Shadowhunters: 2×18 me Titra Shqip
Shadowhunters: 2×18 me Titra Shqip
Shadowhunters: 2×18 me Titra Shqip
Shadowhunters: 2×18 me Titra Shqip
Shadowhunters: 2×18 me Titra Shqip
Jul. 31, 2017
Shpërndarë0