Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip: 2x16

Day of Atonement

Me gjithçka që Simon ka kaluar vitin e kaluar, një darkë familjare për Yom Kippur – Dita e Shlyerjes së Judenjve – përbën një sfidë të vërtetë. Si mund të jetë i pastër për të qenë një vampir dhe veçanërisht për atë që sapo i ndodhi familjes së tij? Dhe nëse ai është i stresuar, çka nëse ai nuk mund të kontrollojë dëshirat e tij vampirike? Duke kërkuar të kujdeset vetë për këtë, Maia insiston ta ndihmojë atë nëse i pëlqen apo jo. Ndërkohë, Clary dhe Jace shkojnë në një mision të pasanksionuar dhe testojnë fuqitë e tyre të reja në rune.

Shadowhunters: 2×16 me Titra Shqip
Shadowhunters: 2×16 me Titra Shqip
Shadowhunters: 2×16 me Titra Shqip
Jul. 17, 2017
Shpërndarë0