Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sense8 (2015) me Titra Shqip: 2x8

All I Want Right Now Is One More Bullet

Një fytyrë e njohur kthehet nga të vdekurit, një Lito i dëshpëruar i kthehet Sunit për ngushëllim dhe Lila e josh Wolfgang në një kurth.

Sense8: 2×8 me Titra Shqip
May. 05, 2017
Shpërndarë0