Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sense8 (2015) me Titra Shqip: 1x9

Death Doesn't Let You Say Goodbye

Riley mëson për jetën e saj të re dhe rreziqet e saj, Kala merret me pasojat e sulmit ndaj babait të Rajanit dhe bota e Litos del jashtë kontrollit.

Sense8: 1×9 me Titra Shqip
Sense8: 1×9 me Titra Shqip
Sense8: 1×9 me Titra Shqip
Jun. 05, 2015
Shpërndarë0